Tafeltennis - Activiteiten

VV - New Holland A

Dinsdag 11 oktober 2022

VV - Bart E

Maandag 24 oktober 2022

VV - Vrij

Dinsdag 25 oktober 2022

VV (beker of training)

31 oktober 2022

VV (beker of training)

Maandag 7 november 2022

VV - Umicore B

Dinsdag 8 november 2022

VV - Orka 1

Maandag 21 november 2022

VV - Simash A

Dinsdag 22 november 2022

VV - Free Club B

Dinsdag 29 november 2022

VV - Koningshof D

Maandag 5 december 2022

VV - Wapper A

Dinsdag 6 december 2022

VV - Mechelen A

Maandag 12 december 2022

VV - Valaarhof A

Dinsdag 13 december 2022

VV - Touch E

Dinsdag 20 december 2022

VV - Beker of training

Maandag 9 januari 2023

VV - Virtus D

Maandag 16 januari 2023

VV - Umicore C

Dinsdag 17 januari 2022

VV - vrij

Dinsdag 24 januari 2023

VV - Nodo G

Maandag 30 januari 2023

VV - Stabelino D

Dinsdag 31 januari 2023

VV - Borsbeek C

Maandag 6 februari 2023

VV - Aartselaar C

Dinsdag 14 februari 2023

VV - beker of training

Maandag 20 februari 2023

VV - Henricus E

Maandag 27 februari 2023

VV - Whiffs B

Maandag 13 maart 2023


Activiteiten in het verleden

Groenendaal C - Vlug Vooruit A

Vlug Vooruit A - Borsbeek H

Maandag 17 september 2018

Lierse C - Vlug Vooruit A

Martinus D - Vlug Vooruit A

Bart Merksem I - Vlug Vooruit A

Vlug Vooruit A - Rijkevorsel F

Nodo J - Vlug Vooruit A

Vlug Vooruit A - Bart Merksem H

Lintse F - Vlug Vooruit A

Vlug Vooruit A - Henricus F

20.00 uur

Vlug Vooruit A - Groenendaal C

Borsbeek H - Vlug Vooruit A

Vlug Vooruit A - Lierse C

Vlug Vooruit A - Martinus D

Vlug Vooruit A - Bart Merksem I

Rijkevorsel F - Vlug Vooruit A

Vlug Vooruit A - Nodo J

Bart Merksem H - Vlug Vooruit A

Vlug Vooruit A - Lintse F

Groenendaal C - Vlug Vooruit A

TT: VV Sporta- Leugenberg D

Maandag 5 oktober 2020

TT: VV KAVVV - DAM D

woensdag 7 oktober 2020

TT: VV KAVVV - Wilraco C

woensdag 28 oktober 2020

TT: VV KAVVV - Borsbeek B

maandag 9 november 2020

TT: VV Sporta - Martinus D

Maandag 16 november 2020

TT: VV Sporta - Heikant F

TT: VV KAVVV - Stabelino D

Woensdag 2 december 2020

TT: VV KAVVV - Immo Mortsel D

Woensdag 9 december 2020

TT: VV Sporta - Borsbeek G

Maandag 14 december 2020

TT: VV Sporta - Henricus F

Maandag 18 januari 2021

TT: VV KAVVV - De Lijn56/1 D

Woensdag 20 januari 2021

TT: VV Sporta - Lintse E

Maandag 25 januari 2021

TT: VV KAVVV - Smash

Woensdag 27 januari 2021

TT: VV Sporta - Antonius I

Maandag 8 februari 2021

TT: VV KAVVV - Umicore C

Woensdag 10 februari 2021

TT: VV KAVVV - Dam E

TT: VV Sporta - Virtus F

Maandag 1 maart 2021

TT: VV KAVVV - Sint Lenaerts C

Woensdag 3 maart 2021

TT: VV Sporta - Putte A

Maandag 15 maart 2021

TT VV - Wuustwezel

Maandag 27 september 2021

TT VV - Antonius

Maandag 11 oktober 2021

TT KAVVV - Stabelino

Woensdag 13 oktober 2022

TT VV - Martinus

Maandag 25 oktober 2021

TT KAVVV - Wilraco

Woensdag 27 oktober 2021

TT KAVVV - Sevos

Woensdag 10 november 2021

TT KAVVV - Dam

Woensdag 24 november 2021

TT VV - Koningshof

TT KAVVV - Sodipa

Woensdag 8 december 2021

TT VV - Brasgata

Maandag 13 november 2021

TT KAVVV - Sint Lenaarts

Woensdag 5 januari 2022

TT VV - Linntse

Maandag 10 januari 2022

TT KAVVV - Free Club

Maandag 17 januari 2022

TT VV - Kruispunt

Maandag 24 januari 2022

TT KAVVV - Sokah

Woensdag 2 februari 2022

TT VV - Rupel

Maandag 7 februari

TT KAVVV - Wapper

Woensdag 16 februari 2022

TT VV - Nodo

Maandag 21 februari 2022

TT KAVVV - Immo Mortsel

Woensdag 2 maart 2022

TT VV - Groenenhoek

Woensdag 9 maart 2022

TT KAVVV - Umicore

Woensdag 16 maart 2022

competitie tafeltennis

Maandag 2 mei 2022

competitie tafeltennis

Maandag 9 mei 2022

competitie tafeltennis

Maandag 23 mei 2022

VV- Bevel D

Maandag 19 september 2022

VV - Liberpass E

Maandag 3 oktober 2022